Jesteśmy w średniowieczu gdzie rasy walczą ze sobą zaciekle . Nawet w królestwie Snow . Królestwo jest w górach , a góry są otoczone lasem i różną zwierzyną. U podnóża góry jest miasto. Tam ludzie mieszkają. W Krainie Paranorm jest jeszcze ale mniejszych i większych wiosek. Niema telefonów, telewizorów, radio , samochodów... Jest proste średniowieczne życie . Chodź w samym sercu królestwa żją tylko podwładni i młodzi następcy tronu to i tak na terenach nie jest bezpiecznie...
Trzeba zarabiać przez bazar lub pracować u kogoś. Ale trudno jest utrzymać sie z małego wynagrodzenia .
Jak dalsza historia się potoczy zależy od ciebie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz